مجموعه ما3تا

همکاری با ما

همکاری در زمینه آموزش

دوستانی که علاقه مند به تدریس مباحث آموزش غذاهای ایرانی و فرنگی می باشند برای همکاری با مجموعه ما رزومه خود را از طریق ایمیل به ایمیل مجموعه ما به نشانی support@ma3taa.ir  ارسال فرمایند .

شایان ذکر است عزیزانی که دارای رزومه خاصی نیستند و سابقه آموزشی نیز ندارند میتوانند پس از شرکت در دوره ی اصلی مجموعه با و کسب حداقل امتیاز از آزمون نهایی با مجموعه همکاری داشته و برای خود رزومه ای حرفه ای بسازند که در بازار کار حیطه آشپزی حرفی برای گفتن داشته باشند .

 

همکاری در زمینه کترینگ

دوستانی که توانایی معرفی شرکت ها و سازمان ها را برای تامین وعده غذایی اصلی این ارگان ها به مجموعه ما را داشته باشند میتوانند در صورت موفقیت عقد قرارداد با مجموعه ما از پاداش خوبی بهره مند شده و به عنوان ویزیتور و کارگزار ما در این حیطه بصورت قرادادی همکاری های لازم را داشته باشند .شایان ذکر است برای کسب این عنوان شما تنها لازم است به عقد 3 قرارداد از جانب ما برسید و سپس بصورت کامل با ما در این حیطه همکاری داشته باشید .برای توضیحات بیشتر و چگونگی شروع کار با مدیریت مجموعه جناب آقای صادقی به شماره ” 09358369007 ” ارتباط برقرار نمایید .

همکاری در زمینه رستوران

استخدام پرسنل

در حال حاضر تمامی کادر رستوران تکمیل می باشد ولی از علاقه مندان دعوت میشود رزومه کاری خود را برای فرم کردن از طریق ایمیل مجموعه به نشانی  support@ma3taa.ir ارسال نمایند.

استخدام پیک موتوری

برای استخدام پیک موتوری با مدیریت مجموعه جناب آقای صادقی به شماره ” 09358369007 ” ارتباط برقرار نمایید .